Péče o tělo

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhájí uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Léčivá síla doteku je v dnešní uspěchané době čím dál více ceněna a relaxace masáží se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem.

blahodárný účinek masáže je možné pocítit na většině částí lidského těla. V první řadě na kůži, svalstvu, klubech a šlachách, ale také na nervech, srdci, cévách dýchacím aparátu, lymfatickém systému, na vnitřních orgánech a na některých žlázách.

Masáž je velmi vhodnou prevencí  před onemocněním.

Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Dotek působí na naší emocionální vyrovnanost i fyzickou pohodu a potřeba dotyku zůstává u většiny lidí po celý život vemi vysoká. Díky uvolněnému tělu a zrelaxované psychice lidé doslova omládnou a můžou vést mnohem aktivnější a spokojenější život.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmoonizuje tělo i duši. Je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci, dá se provádět vsedě, bez nároků na  prostor či vybavení. ˇučinně zbavuje stresu, nappětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje pokožku hlavy, cvasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Indická masáž hlavy  je technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderníího způsobu života. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

Kontaktujte nás

BEAUTY STUDIO

Simona Protivová

Žižkova 571

252 63 Roztoky u Prahy

e mail: yasmine-biorelax@seznam.cz

T: + 420 728 441 068

    + 420 606 524 899

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí:   9,00 - 12,00 hodin 

Čtvrtek:   9,00 - 18,00 hodin

Úterý, středa - kosmetické poradenství

V  případě, že nenajdete vhodný termín

kontaktujte mě telefonicky.

 

Kde nás najdete

 

ATOBUSEM č. 340 nebo 350 -

Vítězné náměstí do stanice

Roztoky - Tyršovo náměstí.

MAPA - zde

 

další odkazy:

https://www.marykay.cz/simona.protivova

 

TOP

TOPlist

Logogray_cz2

Rezervace